Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasador Konkursu
Anita WłodarczykOgólnopolscy Patroni Medialni
Kujawsko-pomorskie ma już Lodołamaczy 2011
Rozstrzygnięto Konkurs Lodołamacze 2011 w kujawsko-pomorskim, w którym wzięły udział firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia. Najlepszym wręczono statuetki w poniedziałek w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy.
Czytaj całość...
Małopolska ma Lodołamaczy 2011
Firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia wzięły udział w Konkursie Lodołamacze 2011. Statuetki dla przełamujących „lody obojętności” zostały wręczone w czwartek w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
Czytaj całość...
Znamy już przełamujących lody obojętności na Dolnym Śląsku. Regionalne Lodołamacze 2011 rozdano
Firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia wzięły udział w Konkursie Lodołamacze 2011. Najlepszym wręczono statuetki w czwartek w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego.
Czytaj całość...
Wiemy już kto został Lodołamaczem - etap podkarpacko-lubelski
12 września w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Gala podsumowująca podkarpacko-lubelski etap Konkursu „Lodołamacze 2011”. Wiemy już kto zdobył tytuł pracodawcy wrażliwego społecznie.
Czytaj całość...
Lodołamacze na Śląsku rozdane!
12 września w Hotelu QUBUS Prestige, odbyła się Gala podsumowująca regionalny śląski etap Konkursu „Lodołamacze 2011”. Wiemy już kto zdobył tytuł pracodawcy wrażliwego społecznie.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 121 122 123 124 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1231 - 1237 z 1237