Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2018 arrow Sieć Badawcza Łukasiewicz: I miejsce w Konkursie "Lodołamacze 2023"

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniSieć Badawcza Łukasiewicz: I miejsce w Konkursie "Lodołamacze 2023"

I miejsce w Konkursie "Lodołamacze 2023" w Kategorii "Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie - Zrównoważony Rozwój Biznesu"

 

Miło nam poinformować, że Łukasiewicz - EMAG, został uhonorowany prestiżową nagrodą w konkursie "Lodołamacze 2023". Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii "Pracodawca Odpowiedzialny Społecznie - Zrównoważony Rozwój Biznesu". To dla nas wyjątkowy moment, który inspiruje nas do dalszej pracy.

Konkurs "Lodołamacze" jest inicjatywą, która ma na celu wyróżnienie i docenienie pracodawców, którzy przyczyniają się do łamania barier i tworzenia bardziej dostępnego rynku pracy. To wydarzenie, które podkreśla znaczenie odpowiedzialności społecznej i promuje różnorodność, zachęcając do inkluzji. Nagroda stanowi potwierdzenie, że nasza praca ma realny wpływ na kształtowanie pozytywnych zmian w społeczeństwie.

To wyróżnienie ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od samego początku naszej działalności wierzymy, że technologia powinna być dostępna dla wszystkich, niezależnie od indywidualnych potrzeb. Nasza specjalizacja w dziedzinie sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz technologii informacyjnych pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania, które nie tylko przyczyniają się do rozwoju biznesu, ale także wspierają różne grupy społeczne.

W ramach tych działań stworzyliśmy Centrum Kompetencyjne Dostępności i Komunikacji "Dostępność Plus", w którym kontynuujemy rozwijanie naszych kompetencji z zakresu dostępności cyfrowej. Dzięki temu umożliwiamy szerszy dostęp do treści cyfrowych, co jest niezwykle istotne dla tworzenia bardziej przyjaznego i dostępnego środowiska.

Nagroda "Lodołamacze 2023" stanowi także docenienie naszej filozofii, która kładzie duży nacisk na różnorodność, będąc integralną częścią naszej kultury firmy. Zgodnie z tą filozofią tworzymy możliwości, które nie tylko rozszerzają horyzonty technologiczne, ale także otwierają nowe perspektywy życiowe dla naszych pracowników.