Startarrow Etap centralny arrow TTV: Przemek Kossakowski otrzymał wyjątkowy tytuł "Dziennikarza Bez Barier"!

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy
Ambasador Konkursu
Anita WłodarczykOgólnopolscy Patroni Medialni
TTV: Przemek Kossakowski otrzymał wyjątkowy tytuł "Dziennikarza Bez Barier"!


Bohaterowie "Down the road. Zespól w trasie" w składzie: Agnieszka, Dominika, Ola, Grzesiek i Michał odebrali w imieniu Przemka Kossakowskiego statuetkę "Lodołamacza" w kategorii "Dziennikarz bez barier". Uroczysta gala odbyła się w Zamku Królewskim. Emocji i wzruszeń było wiele. Nasi bohaterowie kochają Przemka. Jest ich najlepszym przyjacielem, wsparciem i osobą, która pokazała im, że życie może mieć wiele barw.


 

Zobacz

 

Kim są "Lodołamacze" i na czym polegał konkurs? "Lodołamacze" to osoby wrażliwe społecznie, które nie boją się przeciwności losu i starają się aktywizować osoby z niepełnosprawnościami. Pomagają im i dają szansę na lepsze, samodzielne życie, rozwój, a także spełnianie ambicji. W tym konkursie zostało wyróżnionych kilka kategorii: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy, Instytucja, Przyjazna Przestrzeń, Zdrowa Firma, Dziennikarz bez Barier. Zostały wręczone także statuetki Super Lodołamacza i Lodołamacza Specjalnego. Akcja jest patronowana przez Pierwszą Damę RP - Agatę Kornhauser-Dudę.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło radości, wzruszeń, łez oraz pięknych przemówień. Czas umilała także muzyka Andrzeja Piasecznego oraz Doroty Osińskiej.

 

Zobaczcie teraz, jak wspominają to uczestnicy "Down the road. Zespół w trasie" i kim jest dla nich Przemek Kossakowski.

 

źródło: http://ttv.pl/