Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2019

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniLodołamacze 2019
Radio Lublin: Lodołamacze 2023: poznaj laureatów

Poznaliśmy laureatów regionalnego etapu konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023 dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego. To XVIII odsłona konkursu, w którym wyróżniane są m.in. firmy i organizacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Radio Rzeszów: Znamy podkarpackich Lodołamaczy

Poznaliśmy laureatów Regionalnego Etapu Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023 dla czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego. To XVIII odsłona konkursu, w którym wyróżniane są m.in. firmy i organizacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

 

Fundacja MIR: Pracodawcy wrażliwi społecznie nagrodzeni

W Rzeszowie odbyła się uroczysta gala finałowa regionalnego etapu konkursu „Lodołamacze 2023”. To już osiemnasta edycja tego wydarzenia, które wyróżnia firmy, instytucje, organizacje oraz osoby za ich działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Kurier Rzeszowski: Regionalny etap Konkursu Lodołamacze 2023

Podczas uroczystości w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w poznaliśmy laureatów z czterech województw: lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego i podkarpackiego. Statuetki zostały przyznane w ośmiu kategoriach: zatrudnienie chronione, rehabilitacja społeczno-zawodowa, otwarty rynek pracy, instytucja, przyjazna przestrzeń-dostępność, zdrowa firma, dziennikarz bez barier i biznes odpowiedzialny społecznie.

 

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 73 - 81 z 696