Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2018

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniPolska Bez Barier: Gala konkursu Lodołamacze: Niepełnosprawni to bardzo dobrzy pracownicy


Lodołamacze przyznane - chodzi o konkurs adresowany do pracodawców, instytucji i organizacji, które wyróżnia wrażliwość społeczna. Uroczysta gala odbyła się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy..

 

24 Wrocław: Adam Komar, prezes Fundacji Potrafię Pomóc, został dziś laureatem nagrody Lodołamacze


Adam Komar jest prezesem i założycielem wrocławskiej Fundacji „Potrafię Pomóc”, która działa od 2008 roku. Impulsem do założenia organizacji wspierającej dzieci i rodziny, w których pojawiła się niepełnosprawność i choroby rzadkie, były narodziny jego syna. Mateusz urodził się z otwartą przepukliną oponowo-mózgową w części potylicznej. Dziś, jako nastolatek, nie chodzi i nie mówi.

TVP Opole: Rozmowa Dnia z Barbarą Pokorny i prof. Jolantą Ejfler

 

 

Gośćmi Hanny Honisz w programie „Rozmowa Dnia” były Barbara Pokorny - przewodnicząca Rady Krajowej Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych i prof. Jolanta Ejfler - laureatka nagrody „Przyjazna przestrzeń”. Tematem rozmowy był konkurs Lodołamacze 2022.

Radio Opole: Lodołamacze dla tych, którzy każdego dnia walczą z dyskryminacją osób niepełnosprawnych

 

Lodołamacze rozdane. Po raz 17. przyznano nagrody tym, którzy walczą z dyskryminacją osób niepełnosprawnych. Pracodawcom, przedsiębiorcom, dziennikarzom. W Opolu odbyła się gala finałowa z udziałem laureatów z czterech województw.

 

Radio DOXA: Opolanie nagrodzeni za działania na rzecz osób z niepełnosprawnością

 

Dzisiaj (22.09) odbyła się Regionalna Gala XVII edycji konkursu Lodołamacze 2022. W rywalizacji wzięło udział 112 kandydatów z 4 województw.

ngo.pl: Adam Komar laureatem nagrody Lodołamacze w kategorii Lodołamacz Specjalny

 

Adam Komar, prezes wrocławskiej Fundacji „Potrafię Pomóc”, został laureatem nagrody „Lodołamacze” w kategorii „Lodołamacz Specjalny”, którą kapituła przyznaje za wybitne dokonania na rzecz osób z niepełnosprawnościami! Wręczenie nagrody miało miejsce w czasie uroczystej Gali „Lodołamacze” na Uniwersytecie Opolskim - podczas regionalnego finału nagrody dla województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i wielkopolskiego.

Laureaci dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej, wielkopolskiej Regionalnej Gali Lodołamacze 2022


Laureaci

dolnośląskiej, lubuskiej, opolskiej, wielkopolskiej Regionalnej Gali XVII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2022

22 września 2022 r., godz. 13:00
Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 95, 45-061 Opole


Nasza Gazeta Nidzicka: Ewa Gałka, przewodnicząca koła PSONI w Nidzicy: Dostrzeżono nasze działania

 

Doświadczenie, fachowość, tradycja, osiągnięty sukces, wrażliwość społeczna i przede wszystkim odpowiedzialne zatrudnianie osób niepełnosprawnych – to cechy tych, którzy przełamują lody w biznesie. Poznaliśmy Lodołamaczy z Warmii i Mazur, którzy są najlepsi w północnej części Polski.

PFRON: Pomorscy Laureaci XVII Edycji konkursu Lodołamacze

 

W Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy odbyła się Gala Regionalna XVII edycji Konkursu Lodołamacze 2022.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 127 - 147 z 710