Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2021

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni Medialni


Lodołamacze 2021
World News: Warto promować wrażliwych społecznie pracodawców

 

– Pomimo pandemii udaje nam się utrzymać dużą frekwencję w konkursie, co potwierdza, że rośnie świadomość społeczna; zwracamy coraz większą uwagę na osoby niepełnosprawne i ich potrzeby – ocenia w rozmowie z „Rzeczpospolitą" Jan Zając, prezes Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON).

Polskie Radio Program 1: Lodołamacze 2021. Podsumowanie uroczystości (2)

 

Jelonka.com: Lodołamacz dla SimetuTo już czwarte takie wyróżnienie w historii firmy. Przedsiębiorstwo Simet S.A. z Jeleniej Góry zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Lodołamacze, w kat. „Zatrudnienie Chronione” - za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Gazeta Wrocławska: Wrocławska firma ABC-Service Sp. nagrodzona Statuetką Lodołamacza

Wczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się ogólnopolska gala XVI edycji konkursu Lodołamacze. Tym razem udział przedstawicieli Dolnego Śląska wśród nagrodzonych był raczej skromny.

PIP: Nagrody za wspieranie zatrudnienia niepełnosprawnychNa Zamku Królewskim w Warszawie 7 października 2021 roku odbyła się uroczysta gala konkursu dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych - Lodołamacze. Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska- Hrycko wręczyła statuetkę laureatowi w kategorii Zatrudnienie Chronione.

<< « start < wstecz 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 99 z 373