Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2013

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniLodołamacze 2103
Wykluczeni: Warszawa. Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2022
Aktualności

 

W czwartek, 6 października, na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze 2022, podczas której poznaliśmy ogólnopolskich laureatów tegorocznej kampanii.

Myszków 365: Maląg: działania rządu są skierowane na to, by wspierać osoby niepełnosprawne
Aktualności

 

Konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie "Lodołamacze" ma za zadanie m.in. promowanie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. W czwartek na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa XVII edycji. Patronat nad konkursem objęła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

MRiPS: Nagrody w konkursie Lodołamacze 2022 rozdane
Aktualności„Lodołamacze” to inicjatywa, której ideą jest „łamanie" stereotypów, uprzedzeń, a przede wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, głównie na rynku pracy. Dzisiaj poznaliśmy laureatów XVII edycji konkursu. W wydarzeniu uczestniczyła wiceminister Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

Podlasie 24: Docenienie działań łukowskiej przychodni
Aktualności

 

W czwartek, 6 października w Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się gala finałowa 17. edycji konkursu Lodołamacze, podczas której zostaną przedstawieni ogólnopolscy laureaci tegorocznej kampanii. Wśród finalistów konkursu znalazła łukowska przychodnia Łuksja – Med.

MRiPS: Minister Maląg wzięła udział w Ogólnopolskiej Gali Lodołamacze 2022
Aktualności

 

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg wzięła udział w finałowej gali XVII edycji konkursu dla społecznie wrażliwych przedsiębiorców, którzy poprawiają jakość życia osób z niepełnosprawnościami - Lodołamacze 2022.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 64 - 72 z 366