Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2013

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniLodołamacze 2103
Polskie Radio 24.pl: Gala finałowa konkursu Lodołamacze. Znamy laureata
Aktualności

Po raz osiemnasty przyznane zostały nagrody w konkursie Lodołamacze. - Ideą tego konkursu jest prezentowanie i wyróżnianie pracodawców, którzy odznaczają się większą wrażliwością społeczną, niż ogół naszego społeczeństwa - powiedział prezes zarządu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Jan Zając.

Polskie Radio Rzeszów: Dziś Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze
Aktualności

W Zamku Królewskim w Warszawie dziś Gala Finałowa XVIII Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023.

Laureaci Gali Ogólnopolskiej Konkursu LODOŁAMACZE 2023
Aktualności

12.10.2023 r. o godz. 15 00
w Zamku Królewskim w Warszawie, Plac Zamkowy 4

TVP Bydgoszcz: Ogólnopolska Gala Lodołamacze 2023
Aktualności

Gala finałowa odbędzie się w drugi czwartek października o godz. 15:00 w Zamku Królewskim w Warszawie (Plac Zamkowy 4, wejście F, Sala Wielka). Laureaci "Lodołamaczy" to firmy, instytucje i organizacje przełamujące stereotypy i uprzedzenia. To pracodawcy otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych, których przedsiębiorstwa dały szansę swoim pracownikom na pracę i rozwój. W ich firmach osoba z niepełnosprawnością jest pełnosprawnym pracownikiem zaangażowanym we wspólne budowanie sukcesu firmy.

Portfel Polaka: Gala Ogólnopolska Konkursu Lodołamacze 2023
Aktualności

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 18 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.

<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 28 - 36 z 366