Startarrow Etap regionalny arrow kuj.-pom., pom., warm.-mazur., zachodniopom.

Wersja dla osób niedowidzących


Ogólnopolscy Patroni MedialniGłos Gdańska: Lodołamacze 2024: Rusza 19. edycja kampanii na rzecz osób z niepełnosprawnościami

 

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON po raz 19. organizuje prestiżowy konkurs Lodołamacze. Wydarzenie to ma na celu nagradzanie firm, instytucji oraz osób, które przyczyniają się do eliminacji barier dla osób z niepełnosprawnościami. Zgłoszenia można przesyłać do 15 sierpnia 2024 roku.

 

Czytaj całość...
PFRON Oddział Zachodniopomorski: Pracodawca odpowiedzialny społecznie zmienia świat na lepsze

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 19 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.

 

Czytaj całość...
Bydgoszcz Informuje: Lodołamacze 2024. XIX edycja konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie

„Pracodawca odpowiedzialny społecznie zmienia świat na lepsze” – to hasło przyświeca konkursowi „Lodołamacze”. Do 15 sierpnia można zgłaszać kandydatów do tytułu w ośmiu kategoriach.

 

 

Czytaj całość...
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku: 19. edycja Kampanii Społecznej Lodołamacze 2024

Dzięki konkursowi doceniane i nagradzane są osoby, firmy i instytucje, dla których społeczna świadomość i wrażliwość to nie są puste słowa. Zgłoszenia w konkursie można przesyłać do 15 sierpnia br.

 

Czytaj całość...
PRON Oddział Pomorski: Wystartowała XIX edycja Kampanii Społecznej Lodołamacze

W imieniu Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych zapraszamy Państwa do udziału w XIX edycji Konkursu Lodołamacze 2024.

Czytaj całość...
Radio Gdańsk: Do 15 sierpnia można zgłaszać do konkursu Lodołamacze 2024

 

Czytaj całość...
PFRON: Wystartowała XIX edycja Kampanii Społecznej Lodołamacze

 

 

Na zaproszenie Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON uczestniczyliśmy w konferencji inaugurującej XIX edycję Konkursu Lodołamacze 2024 oraz Kampanię na rzecz zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.


Czytaj całość...
Konferencja inaugurująca XIX edycję konkursu Lodołamacze w Gdańsku

 

 15 maja br., w malowniczym Centrum Dolna Brama w Gdańsku, odbyła się konferencja inaugurująca XIX edycję kampanii społecznej o „Lodołamacze2024”. Ta prestiżowa inicjatywa, trwająca już od 2006 roku, stawia sobie za główny cel integrację oraz aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami, będąc jednocześnie platformą promującą przedsiębiorstwa, instytucje i przestrzenie przyjazne dla nich.

Czytaj całość...
Radio Gdańsk: Po raz dziewiętnasty zostaną wyróżnione osoby oraz instytucje w konkursie Lodołamacze
Czytaj całość...
Zawsze Pomorze: Startuje XIX edycja konkursu Lodołamacze

 

Integracja i aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami – to tylko niektóre z głównych celów ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze”. W środę, 15 maja w Centrum Dolna Brama w Gdańsku odbyła się konferencja inaugurująca już XIX edycję kampanii.

Czytaj całość...
Radio Gdańsk: Kto w tym roku otrzyma Lodołamacze? Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu

 

Rozpoczęła się XIX edycja konkursu Lodołamacze. To plebiscyt, którego celem jest między innymi przełamywanie stereotypów związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami i promocja pracodawców otwartych na problemy tych osób.

Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 21 z 154