Startarrow Press room

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Konkurs przełamujący stereotypy związane z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych
poniedziałek, 22 czerwiec 2020
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 15 lat przyznaje prestiżowe statuetki Lodołamaczy pracodawcom wrażliwym społecznie. Akcja ma jeden najważniejszy cel - przełamywanie stereotypów związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Powiat Kielce: Jubileuszowa edycja konkursu
piątek, 19 czerwiec 2020
Po raz 15. przyznane zostaną statuetki dla pracodawców wrażliwych społecznie – "Lodołamacze". Do 15 sierpnia 2020 r. można zgłaszać kandydatów.
Czytaj całość...
UM Kielce: Lodołamacze 2020 - trwają zgłoszenia
środa, 10 czerwiec 2020
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w 15. jubileuszowej edycji Konkursu i Kampanii Społecznej Lodołamacze 2020. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.
Czytaj całość...
Gmina Żukowo: Lodołamacze 2020 ruszyła Jubileuszowa Edycja Kampanii Społecznej
poniedziałek, 01 czerwiec 2020
Zapraszamy firmy z gminy Żukowo do zgłaszania swojego udziału w 15. Jubileuszowej Edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze 2020.
Czytaj całość...
Jest szansa na uhonorowanie firm i pracodawców, tworzących dobre warunki pracy dla niepełnosprawnych
poniedziałek, 01 czerwiec 2020
Organizatorzy Konkursu Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych już po raz 15. przyznają „Lodołamacze”- prestiżowe nagrody dla pracodawców wrażliwych społecznie.
Czytaj całość...
Dyrektor pomorskiego PFRON: Zachęcam pracodawców do zgłaszania się do konkursu Lodołamacze 2020
poniedziałek, 01 czerwiec 2020

Poszukiwani są pracodawcy wrażliwi społecznie. Rozpoczęła się 15 edycja konkursu Lodołamacze. Zgłaszać mogą się m.in. firmy, stowarzyszenia i samorządy - mówi Dariusz Majorek, dyrektor pomorskiego oddziału PFRON i członek regionalnej kapituły, oceniającej uczestników konkursu.Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze 2020 - start 15. edycji
poniedziałek, 01 czerwiec 2020
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych po raz piętnasty nagrodzi statuetkami Pracodawców Wrażliwych Społecznie w ramach konkursu "Lodołamacze".
Czytaj całość...
Niewidzialni.eu: Lodołamacze 2020
poniedziałek, 25 maj 2020
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 15 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.
Czytaj całość...
POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH: RUSZYŁA JUBILEUSZOWA EDYCJA KONKURSU LODOŁAMACZE
poniedziałek, 25 maj 2020
Kilka dni temu rozpoczęła się kolejna, jubileuszowa edycja konkursu Lodołamacze. Już po raz piętnasty nagrodzeni zostaną pracodawcy – instytucje, przedsiębiorstwa, osoby – otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych. Zgłoszenia w konkursie „Lodołamacze 2020” przyjmowane są do 15 sierpnia. Ogólnopolska gala odbędzie się 8 października w Zamku Królewskim w Warszawie. Patronat honorowy nad konkursem objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
Czytaj całość...
Radio PIK: Lodołamacze 2020: szukają firm, które dbają o niepełnosprawnych
wtorek, 19 maj 2020
Rusza konkurs „Lodołamacze 2020". To jubileuszowa - 15. edycja. Po raz kolejny poznamy pracodawców, którzy są otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Rusza 15. jubileuszowa edycja kampanii społecznej Lodołamacze 2020!
wtorek, 19 maj 2020
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 15 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla pracodawców wrażliwych społecznie – Lodołamacze.
Czytaj całość...
PIP: Lodołamacze dla najlepszych
wtorek, 01 październik 2019
Na Zamku Królewskim w Warszawie 26 września 2019 roku odbyła się uroczysta gala konkursu dla pracodawców, instytucji i osób wspierających zatrudnianie niepełnosprawnych Lodołamacze. Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek zasiadał w kapitule konkursu oraz wręczał nagrody zwycięzcom w kategorii „Instytucja”.
Czytaj całość...
Lifts4u.pl: Gala rozdania nagród Lodołamacze 2019
wtorek, 01 październik 2019
Kilka dni temu w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala finałowa Lodołamacze 2019r.
Czytaj całość...
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich: Dziennikarze bez barier nagrodzeni Lodołamaczami
wtorek, 01 październik 2019
Dziennikarze z niepełnosprawnością  intelektualną  z telewizji internetowej  TV Przystań z Wrocławia oraz Katarzyna Montgomery zostali laureatami „Lodołamaczy” w kategorii „Dziennikarz bez barier”. Wyróżnienie otrzymała Paulina Malinowska-Kowalczyk. W kapitule konkursu organizowanego przez Fundację Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych FAZON zasiadali przedstawiciele Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną
wtorek, 01 październik 2019
Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowe kierunki rozwoju i nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną i otwarcie na tych, którzy oczekują pomocy – podkreślił 26 września premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
BON: Lodołamacze 2019 przyznane
wtorek, 01 październik 2019
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XIV Edycji konkursu „Lodołamacze 2019” pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.
Czytaj całość...
TVP3 Rzeszów: Finał ogólnopolskiego konkursu "Lodołamacze"
wtorek, 01 październik 2019
Zakład Aktywności Zawodowej w Woli Żyrakowskiej został nagrodzony w finale ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2019. Placówka stworzona przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy zajęła trzecie miejsce w kategorii zatrudnienie chronione. Konkurs organizowany jest pod patronatem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser - Dudy. Nagrody w ośmiu kategoriach wręczono na Zamku Królewskim w Warszawie.
Czytaj całość...
Marlena Szpak: Wspólnie z bratem mieliśmy zaszczyt wystąpić i muzycznie otulić" Final XIV Konkursu
wtorek, 01 październik 2019
Wspólnie z bratem mieliśmy zaszczyt wystąpić i muzycznie “otulić" Final XIV Konkursu "Lodołamacze" podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, 26 września.
Czytaj całość...
Maria Sadowska na uroczystej Gali Lodołamacze 2019
wtorek, 01 październik 2019
Od dziecka marzyłam żeby zagrać na tej pięknej sali balowej Warszawskiego Zamku Królewskiego. Dziś się udało w ramach rozdania nagród „Lodołamacze „ . Marzenia się spełniają ....
Czytaj całość...
Plejada.pl: Dawno niewidziana Maria Sadowska na uroczystej Gali. Uwagę przykuł też Michał Szpak
wtorek, 01 październik 2019
Maria Sadowska pojawiła się niedawno na gali konkursu "Lodołamacze 2019". Gwiazda przez kilka tygodni nie pokazywała się publicznie. Wygląda na to, że teraz nadrabia zaległości. Oprócz piosenkarki na wydarzenie przybyło też kilku innych celebrytów.
Czytaj całość...
Infor.pl: Konkurs "Lodołamacze 2019" rozstrzygnięty!
wtorek, 01 październik 2019
Konkurs "Lodołamacze 2019" został rozstrzygnięty! Gala finałowa odbyła się dnia 26 września 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Konkurs patronatem honorowym objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.
Czytaj całość...
JastrzabPost: Michał Szpak na imprezie zniknął w cieniu siostry. Marlena pokazała klasę w najlepszym
piątek, 27 wrzesień 2019
Michał Szpak i Marlena Szpak zaśpiewali podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Rodzeństwo pokazało, że nie tylko talent do muzyki, ale także świetne wyczucie stylu. Jak się zaprezentowali?
Czytaj całość...
Kobietawp: Marlena Szpak wystąpiła z bratem. Miała oryginalną kreację
piątek, 27 wrzesień 2019
Michał Szpak i jego siostra Marlena wystąpili podczas gali finałowej konkursu Lodołamacze. Rodzeństwo łączy nie tylko talent muzyczny, ale również podobny gust modowy. Pod tym względem Marlena Szpak nie ustępuje Michałowi.
Czytaj całość...
PolskieRadio24.pl: Premier: nagroda Lodołamaczy wyznacza nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość
piątek, 27 wrzesień 2019
"Naszym wspólnym pragnieniem jest, by wszyscy obywatele naszego kraju czuli, że mają równe prawa, dostęp do pracy i wsparcia instytucji państwa" - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Radio Rzeszów: ZAZ w Woli Żyrakowskiej brązowym medalem
piątek, 27 wrzesień 2019
Zakład Aktywności Zawodowej w Woli Żyrakowskiej prowadzony przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy zajął III miejsce i otrzymał brązowy medal w ogólnopolskim konkursie Lodołamacze. Uroczysta Gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Czytaj całość...
Radio Kielce: Dwie firmy ze Świętokrzyskiego wśród laureatów "Lodołamaczy"
piątek, 27 wrzesień 2019

Firma Marbo i Muzeum Narodowe w Kielcach laureatami 14. edycji konkursu „Lodołamacze”. Dziś w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu. Jest on adresowany do pracodawców, instytucji i organizacji zatrudniających osoby niepełnosprawne.

 

 

Czytaj całość...
TV Parlament.pl: Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną
piątek, 27 wrzesień 2019
Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowe kierunki rozwoju i nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną i otwarcie na tych, którzy oczekują pomocy - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Polskie Radio, Stooq: Premier: nagroda Lodołamaczy wyznacza nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwo
piątek, 27 wrzesień 2019
„Naszym wspólnym pragnieniem jest, by wszyscy obywatele naszego kraju czuli, że mają równe prawa, dostęp do pracy i wsparcia instytucji państwa” – podkreślił premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.


Czytaj całość...
Odpowiedzialnybiznes.pl: ING Bank Śląski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
ING Bank Śląski został laureatem w XIV edycji konkursu LODOŁAMACZE, w której nagrodzeni zostali pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne. Bank otrzymał wyróżnienie w kategorii Zdrowa Firma.
Czytaj całość...
TVP Info: Rozdano nagrody "Lodołamacze"
piątek, 27 wrzesień 2019
Gala finałowa odbyła się w Zamku Królewskim.
Czytaj całość...
TWP2 - Panorama: Lodołamacze 2019 rozdane
piątek, 27 wrzesień 2019
To nagroda dla tych którzy przełamują stereotypy i dają osobom z niepełnosprawnością szanse na lepsze życie. Lodołamacze 2019 rozdane. Gala finałowa odbyła się w Zamku Królewskim.
Czytaj całość...
Polskie Radio Program 4: Jan Zając prezes POPON o Konkursie Lodołamacze
piątek, 27 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Niepelnosprawni.pl: Tegoroczne Lodołamacze rozdane
piątek, 27 wrzesień 2019
- Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowe kierunki rozwoju i nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną i otwarcie na tych, którzy oczekują pomocy – podkreślił w czwartek, 26 września, premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
TVP Bydgoszcz: Szkoła i fundacja docenione na ogólnopolskiej gali
piątek, 27 wrzesień 2019
Pracodawcy, instytucje i organizacje otwarte na potrzeby osób niepełnosprawnych zostali docenieni podczas Ogólnopolskiej Gali „Lodołamacze" w Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas czwartkowej uroczystości nagrody odebrali także przedstawiciele regionu - Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy i toruńska Fundacja na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Arkadia".
Czytaj całość...
Polskie Radio RDC Warszawa: Na Zamku Królewskim w Warszawie trwa gala Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Polskie Radio Olsztyn: Gala konkursu lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
Gala konkursu lodołamacze 2019 na Zamku Królewskim w Warszawie
Czytaj całość...
TVP3: Przyznanie nagród Lodołamaczy
piątek, 27 wrzesień 2019
Czytaj całość...
List Ministra Edukacji Narodowej
piątek, 27 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Gazeta Pomorska: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy jako instytucja promuje niepełnosprawnych naj
piątek, 27 wrzesień 2019
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy zdobyła 1. miejsce w krajowym finale konkursu "Lodołamacze", w kategorii: instytucja.
Czytaj całość...
List Pierwszej Damy z okazji Gali Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
Do Uczestników Gali
XIV Ogólnopolskiego Konkursu
dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie
Lodołamacze 2019
Czytaj całość...
ZUS: Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
W czwartek, 26 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala XIV Edycji konkursu "Lodołamacze 2019" pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.
Czytaj całość...
Rzeczpospolita: Nagrody dla odpowiedzialnych pracodawców z sercem
wtorek, 01 październik 2019
Laureaci konkursu „Lodołamacze" kruszą barierę negatywnych stereotypów, które utrudniają osobom z niepełnosprawnością udział w życiu społecznym i zawodowym.
Czytaj całość...
Tarnow.net: Przełamują bariery. "Słoneczne Wzgórze" uhonorowane w konkursie "Lodołamacze"
środa, 25 wrzesień 2019
„Słoneczne Wzgórze" zostało wyróżnione podczas tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze, w którym nagradzani są pracodawcy wrażliwi społecznie, łamiący stereotypy i zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami. Wśród laureatów znalazły się również Cricoteka oraz Muzeum Narodowe w Krakowie. We wtorek wojewoda małopolski Piotr Ćwik gościł laureatów konkursu Lodołamacze 2019.
Czytaj całość...
Gazeta Pomorska: Warsztat Terapii Zajęciowej w Sępólnie wie najlepiej, jak pomóc niepełnosprawnym na
czwartek, 19 wrzesień 2019
Sępoleński WTZ z nagrodą LODOŁAMACZY 2019 w kategorii "Przyjazna przestrzeń".
Czytaj całość...
Urząd Miasta Wałbrzych: ZAZ laureatem konkursu Lodołamacze 2019
czwartek, 19 wrzesień 2019
Zakład Aktywności Zawodowej – Zakład Usługowy „NADZIEJA” w Wałbrzychu laureatem konkursu „Lodołamacze 2019”.
Czytaj całość...
Powiat.tuchola.pl :PCPR w Tucholi przełamuje lody
czwartek, 19 wrzesień 2019
Lodołamacze 2019 - to nazwa konkursu, w którym zespół Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie uzyskał II nagrodę za łamanie barier, stereotypów i uprzedzeń dotyczących osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Tarnów.pl: Kolejna nagroda dla Słonecznego Wzgórza
czwartek, 19 wrzesień 2019
Słoneczne Wzgórze" zostało wyróżnione podczas tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze, w którym nagradzani są pracodawcy wrażliwi społecznie, łamiący stereotypy i zatrudniający osoby z niepełnosprawnościami. Wśród laureatów znalazły się również Cricoteka oraz Muzeum Narodowe w Krakowie.
Czytaj całość...
Polskie Radio Rzeszów: Znamy podkarpackich Lodołamaczy
czwartek, 19 wrzesień 2019
Znamy podkarpackich Lodołamaczy. To instytucje, firmy i osoby, które w szczególny sposób działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami. W Lublinie wręczono statuetki najlepszym z najlepszych z trzech województw: poza podkarpackiego także z małopolskiego i lubelskiego.
Czytaj całość...
PFRON: Lubelska gala Lodołamacze 2019
środa, 18 wrzesień 2019
Wczoraj w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się gala XIV edycji konkursu Lodołamacze. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla pracodawców, którzy na co dzień łamią stereotypy i zatrudniają osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
PFRON: Znamy małopolskich Lodołamaczy 2019
środa, 18 wrzesień 2019
Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej - Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze”, Spółdzielnia Socjalna Osób Prawnych EkoAkcja, Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka w Krakowie, Shell Polska Sp.z o.o. - Oddział w Krakowie, Muzeum Narodowe w Krakowie, Drużyna Fundacji NWP oraz Monika Meleń – to małopolscy Laureaci I etapu Konkursu Lodołamacze 2019.
Czytaj całość...
Sopot.pl: Sopot uhonorowany Lodołamaczami 2019
środa, 18 wrzesień 2019
Opera Leśna z Lodołamaczem za przyjazną przestrzeń oraz Krystyna Kalańska ze Środowiskowego Domu Samopomocy z wyróżnieniem w kategorii Lodołamacz Specjalny – oto sopoccy laureaci XIV edycji Kampanii Społecznej Lodołamacze. Regionalna Gala konkursu Lodołamacze 2019 odbyła się 16 września w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy.
Czytaj całość...
E-krajna.pl: Lodołamacze 2019 rozdane
środa, 18 wrzesień 2019
Konkurs organizowany po raz XIV przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych ma promować aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
Gmina Sępólno Krajeńskie: Lodołamacze 2019 rozdane
środa, 18 wrzesień 2019
Konkurs organizowany po raz XIV przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych ma promować aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze 2019 rozdane
środa, 18 wrzesień 2019
Wczoraj, w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy, odbyła się Regionalna Gala 14. edycji konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Gazeta Wyborcza: Lodołamacze 2019. WSG i Pro Omnis wśród najlepszych
wtorek, 17 wrzesień 2019
Pomagają niepełnosprawnym, likwidując bariery w pracy. Przedsiębiorcy, organizacje i działacze odebrali nagrody podczas Regionalnej Gali 14. edycji konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Polskie Radio PIK: Lodołamacze dla firm, które dbają o niepełnosprawnych pracowników
wtorek, 17 wrzesień 2019
Pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni. Poznaliśmy regionalnych zwycięzców konkursu "Lodołamacze".
Czytaj całość...
Gazeta Pomorska: Przełamują bariery. Lodołamacze 2019 wyłonieni. Oto laureaci z Kujaw i Pomorza
wtorek, 17 wrzesień 2019
"Lodołamacze" to konkurs organizowany corocznie od 2006, adresowany do pracodawców, instytucji i organizacji, a mający na celu przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, jak również promujący tworzących odpowiednie warunki pracy dla takich osób. 16 września w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy odbył się regionalny finał tego konkursu.
Czytaj całość...
Echo Dnia Kieleckie, Świętokrzyskie: Lodołamacze 2019 rozdane. Poznaliśmy laureatów z regionu
wtorek, 17 wrzesień 2019
W Lublinie odbyła się gala XIV edycji konkursu Lodołamacze. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla pracodawców, którzy na co dzień łamią stereotypy i zatrudniają osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
TVP3 Lublin: Lodołamacze rozdane
wtorek, 17 wrzesień 2019
W Lublinie przyznano Lodołamacze. Takie gale są organizowane w czterech regionach Polski. W Lublinie wyróżniono najbardziej zaangażowanych w pomoc osobom niepełnosprawnym z Polski Południowo-Wschodniej. W ośmiu kategoriach.
Czytaj całość...
Polskie Radio Lublin: Lodołamacze 2019 rozdane
wtorek, 17 wrzesień 2019
Doświadczenie, fachowość, ale przede wszystkich wrażliwość społeczna - to wyróżnia tzw. lodołamaczy. To osoby, które działają na rzecz osób niepełnosprawnych. Znamy laureatów tegorocznej edycji konkursu.
Czytaj całość...
Radio Kielce: Świętokrzyscy Lodołamacze nagrodzeni
wtorek, 17 wrzesień 2019
Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Muzeum Narodowe w Kielcach, Uzdrowisko Busko-Zdrój oraz firma Marbo - to placówki i firmy z województwa świętokrzyskiego, które zostały laureatami 14 regionalnego etapu ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2019, obejmującego województwa małopolskie, podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie.
Czytaj całość...
TVP Rzeszów: Gala konkursu Lodołamacze
wtorek, 17 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Monika Meleń: podziękowanie za nagrodę w kategorii Dziennikarz bez Barier
wtorek, 17 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Myslowice.net: Mysłowicki ORO wśród nagrodzonych Lodołamaczy!
piątek, 13 wrzesień 2019
W Bibliotece Śląskiej w dniu 10 września nagrodzono laureatów konkursu "Lodołamacze" pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP, Agaty Kornhauser-Dudy. Wśród nagrodzonych był również mysłowicki ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy przy ul. Laryskiej 7.
Czytaj całość...
Itvm.pl: Mysłowicki ośrodek przełamuje lody
piątek, 13 wrzesień 2019
Rozstrzygnięto konkurs Lodołamacze pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP, Agaty Kornhauser-Dudy. Wśród nagrodzonych znalazł się mysłowicki ośrodek rehabilitacyjno-opiekuńczy przy ul. Laryskiej 7.
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze Regionalne rozdane w Katowicach
czwartek, 12 wrzesień 2019

Po raz czternasty rozdano nagrody w konkursie Lodołamacze. Tegoroczna uroczystość odbyła się 10 września br. w gmachu Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Nagrody, które z biegiem lat stały się symbolem otwartości dedykowane są przede wszystkim pracodawcom zatrudniającym osoby z niepełnosprawnością.Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Poznaliśmy laureatów konkursu Lodołamacze 2019 z południowo-zachodniej Polski
czwartek, 12 wrzesień 2019
Konkurs Lodołamacze jest organizowany przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych (FAZON) działającej przy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON). Głównym celem inicjatywy jest przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością oraz zachęcanie do tworzenia nowych miejsc pracy oraz podnoszenia standardów stanowisk już istniejących.
Czytaj całość...
ING Bank Śląski: ING Bank Śląski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2019
czwartek, 12 wrzesień 2019
ING Bank Śląski został laureatem w XIV edycji konkursu LODOŁAMACZE, w której nagrodzeni zostali pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne. Bank otrzymał wyróżnienie w kategorii Zdrowa Firma.
Czytaj całość...
Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej: Kruszą lód obojętności
czwartek, 12 wrzesień 2019

Statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – „Lodołamacze” przyznawane są od 14 lat przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 


Czytaj całość...
Pomorze Zachodnie: Kruszą lód obojętności. Regionalne Lodołamacze 2019 przyznane
czwartek, 12 wrzesień 2019
 
Od lewej: przedstawiciele ZAZ-u w Goleniowie wraz z dyrektorem Karolem Lamentem, dziennikarz Mateusz Tomaszewicz oraz zastępca Dyrektora ROPS Shivan Fate, który odebrał wyróżnienie dla pani Barbary Jaskierskiej.
 

Czytaj całość...
Goleniowska.com: ZAZ z Lodołamaczem
czwartek, 12 wrzesień 2019

"Lodołamacz", czyli wyróżnienie dla osób i instytucji, które przełamują bariery i tworzą miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami, przyznany został gminie Goleniów za utworzenie Zakładu Aktywności Zawodowej.


Czytaj całość...
TVS: Katowice: Łamią stereotypy i bariery, dostają LODOŁAMACZE!
środa, 11 wrzesień 2019
Nagradzają osoby, pracodawców i organizacje pozarządowe oraz instytucje działające na rzecz społecznej i zawodowej aktywności osób niepełnosprawnych. Dziś w Bibliotece Śląskiej w Katowicach po raz czternasty odbyła się regionalna gala konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
Dziennik Zachodni: Lodołamacze 2019 rozdane ZDJĘCIA Poznaliśmy laureatów z województwa śląskiego
środa, 11 wrzesień 2019
W Katowicach odbyła się gala XIV edycji konkursu Lodołamacze. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla pracodawców, którzy na co dzień łamią stereotypy i zatrudniają osoby niepełnosprawne. Nagrodzono laureatów z województwa śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego.
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni
środa, 11 wrzesień 2019

Najlepsi pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne nagrodzeni.

 

Poznaliśmy zwycięzców konkursu Lodołamacze.

 

Mowa o wyróżnieniach dla osób, a także instytucji, które pokonują bariery i tworzą miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. To już XIV edycja tego konkursu - nagrody wręczano zwycięzcom z województw śląskiego,dolnośląskiego,opolskiego i lubuskiego.

Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Zwycięscy Konkursu Lodołamacze 2019
środa, 11 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Radio EM: Katowice. Znamy laureatów Lodołamaczy 2019. Pytamy o sytuację osób niepełnosprawnych
środa, 11 wrzesień 2019
Regionalny konkurs Lodołamacze 2019 - już rozstrzygnięty! Dziś w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się Regionalna Gala Konkursu.
Czytaj całość...
Eswinoujscie.pl: Przełamują lód obojętności. Regionalne Lodołamacze 2019
wtorek, 10 wrzesień 2019

Przełamują lód obojętności.

 

Regionalne „Lodołamacze 2019” przyznane To wyróżnienia dla osób i instytucji, które przełamują bariery i tworzą miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Wśród laureatów są przedstawiciele z Pomorza Zachodniego!

Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze - laureaci odebrali statuetki
wtorek, 10 wrzesień 2019
Laureaci etapu regionalnego konkursu "Lodołamacze 2019" odebrali statuetki. Uroczyste podsumowanie połączone z wręczeniem nagród odbyło się w czwartek, 5 września w Łodzi.
Czytaj całość...
Zlotowskie.pl: Prestiżowa nagroda dla Fundacji Złotowianka
poniedziałek, 09 wrzesień 2019
Fundacja zajęła trzecie miejsce w konkursie LODOŁAMACZE 2019
Czytaj całość...
TVP Łódź: Gala Lodołamaczy w Łodzi
niedziela, 08 wrzesień 2019
Czytaj całość...
Najnowsze-wiadomosci.eu: Regionalni Lodołamacze nagrodzeni
piątek, 06 wrzesień 2019
Ponad czterysta firm i instytucji ubiegało się w tym roku o statuetkę Lodołamacza 2019. Dziś w regionalnej edycji konkursu, nagrody i wyróżnienia trafiły do tych, którzy w szczególny sposób dbają o łamanie barier i tworzenie miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
Atlas Arena: Lodołamacze 2019 - wyróżnienie w kategorii Instytucja
piątek, 06 wrzesień 2019
Podczas dzisiejszej Gali konkursu "Lodołamacze 2019" Miejska Arena Kultury i Sportu, operator Atlas Areny została wyróżniona w kategorii instytucja "za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia".
Czytaj całość...
Radio Łódź: Regionalni Lodołamacze nagrodzeni
piątek, 06 wrzesień 2019
Ponad czterysta firm i instytucji ubiegało się w tym roku o statuetkę Lodołamacza 2019. Dziś w regionalnej edycji konkursu, nagrody i wyróżnienia trafiły do tych, którzy w szczególny sposób dbają o łamanie barier i tworzenie miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
TV TOYA : Lodołamacze 2019 przyznane
piątek, 06 wrzesień 2019
Już po raz czternasty nagrodzono "Lodołamaczy", czyli pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne. Wyróżnienia przyznano w ośmiu kategoriach.
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze 2019 - etap regionalny
środa, 04 wrzesień 2019
Przedstawiciel Oddziału Zachodniopomorskiego PFRON wziął udział w obradach Kapituły etapu regionalnego Konkursu "Lodołamacze 2019". Spotkanie odbyło się we wtorek, 27 sierpnia w Łodzi.
Czytaj całość...
Radio Kielce: Lodołamacze już po raz 14. Wzrasta prestiż konkursu
piątek, 30 sierpień 2019
To konkurs pokazujący firmy, osoby, instytucje i organizacje pozarządowe, które swoją postawą inspirują i są dobrym przykładem na to, że nie można pozostawać obojętnym na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
EM Radio: Wybiorą Lodołamaczy. Ważna nagroda za wsparcie osób niepełnosprawnych
piątek, 30 sierpień 2019
Instytucja, dziennikarz, przedsiębiorca – m.in. w takich kategoriach wybierze nominowanych obradująca dziś Kapituła Lodołamaczy. – To nagroda, która od wielu lat promuje osoby i organizacje stwarzające warunki do funkcjonowania osób niepełnosprawnych – tłumaczy senator Krzysztof Słoń, członek kapituły.
Czytaj całość...
TVP Kielce: Lodołamacze. Konkurs dla przedsiębiorców przyjaznych niepełnosprawnym
piątek, 30 sierpień 2019
W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się posiedzenie kapituły regionalnej konkursu "Lodołamacze 2019" dla pracodawców wrażliwych na potrzeby osób niepełnosprawnych. Obrady odbyły się po raz pierwszy w Kielcach z inicjatywy senatora Krzysztofa Słonia. Do konkursu stanęło 400 osób.
Czytaj całość...
PFRON: Spotkanie kapituły regionalnej konkursu Lodołamacze 2019
piątek, 30 sierpień 2019
29 sierpnia 2019 roku w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego spotkała się kapituła XIV edycji konkursu „Lodołamacze” Spotkanie kapituły regionalnej konkursu było również wielkim wydarzeniem dla Kielc.
Czytaj całość...
Gazeta Piastowska: Honorowa Ambasadorka Lodołamaczy
środa, 28 sierpień 2019
Patrycja Kamola z Legnicy została Honorowym Ambasadorem Konkursu „Lodołamacze”.
Czytaj całość...
PFRON: Regionalna Gala LODOŁAMACZE 2019
piątek, 23 sierpień 2019
Już w najbliższy poniedziałek 26 sierpnia nastąpi rozstrzygnięcie XIV edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie LODOŁAMACZE 2019.
Czytaj całość...
Polskie Radio Program 3, Czas Niezwykły: Krzysztof Kosiński POPON opowiada o konkursie Lodołamacze
wtorek, 13 sierpień 2019
Czytaj całość...
PFRON: Łamią bariery w społeczeństwie, a teraz mogą zostać za to nagrodzeni
piątek, 09 sierpień 2019
Do 15 sierpnia oddział terenowy w Bydgoszczy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przyjmuje zgłoszenia w konkursie „LODOŁAMACZE 2019”. Konkursie, do którego na przestrzeni 13 lat zgłoszono ponad 4 500 firm, osób i instytucji wykazujących się niesamowitym zaangażowaniem w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami z całego kraju.
Czytaj całość...
Głos Wielkopolski: Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Zostań Lodołamaczem 2019
środa, 07 sierpień 2019
POPON od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze.
Czytaj całość...
TVP INFO: Nabór do konkursu Lodołamacze
wtorek, 30 lipiec 2019
Czytaj całość...
TVP Bydgoszcz: Nominacje w plebiscycie Lodołamacze
wtorek, 30 lipiec 2019
Czytaj całość...
Radio Szczecin: Pękający lód obojętności - Wystartowała XIV edycja Konkursu Lodołamacze 2019
wtorek, 30 lipiec 2019
Autorka magazynu "Pożyteczni" Małgorzata Furga została nominowana do konkursu LODOŁAMACZE w kategorii Dziennikarz bez barier. Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 14 lat przyznają prestiżowe statuetki dla pracodawców wrażliwych społecznie - LODOŁAMACZE.
Czytaj całość...
TVP Bydgoszcz: Łamią społeczne bariery. Za pomoc osobom niepełnosprawnych mogą zostać nagrodzeni
wtorek, 30 lipiec 2019
Trwa nabór do konkursu "Lodołamacze". W ciągu 13 lat wzięło w nim udział ponad 4500 firm przyjaznych osobom niepełnosprawnym z całej Polski. Kapituła konkursu wybierze firmy, instytucje i osoby najbardziej angażujące się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Radio Rodzina: XIV edycja Lodołamaczy!
piątek, 12 lipiec 2019
Przed nami już 14. edycja Lodołamaczy, konkursu dla firm, które są zaangażowane w zatrudnianie osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
TVP Kraków: Lodołamacze 2019
środa, 10 lipiec 2019
Czytaj całość...
Radio RDN: Przełamywać bariery ruszyła XIV edycja konkursu Lodołamacze 2019
środa, 10 lipiec 2019
W tym roku pod hasłem – Pękający lód obojętności. W siedzibie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie zaprezentowano szczegóły przedsięwzięcia.
Czytaj całość...
RadioMaryja.pl: Do 15 sierpnia można zgłaszać kandydatury do ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze
środa, 10 lipiec 2019
Do 15 sierpnia można zgłaszać kandydatury do ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze”. Co roku wyłanianych jest kilku laureatów, głównie pracodawców, którzy wspierają niepełnosprawnych w przełamywaniu własnych barier.
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze ruszyli po raz czternasty
środa, 10 lipiec 2019
W dniu wczorajszym w siedzibie Małopolskiego Oddziału PFRON odbyła się konferencja prasowa inaugurująca czternastą już edycję Konkursu i kampanii „Lodołamacze”. Do udziału w konferencji prasowej zaproszeni zostali przedstawiciele różnych środowisk zaangażowanych w rehabilitację społeczną i zawodową, ubiegłoroczni laureaci Konkursu oraz media.
Czytaj całość...
Polskie Radio Kraków: Jan Zając o Konkursie Lodołamacze
wtorek, 09 lipiec 2019
Czytaj całość...
Naczelna Izba Lekarska: XIV edycja Konkursu Lodołamacze 2019
poniedziałek, 01 lipiec 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, już od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze.
Czytaj całość...
Gazeta Wrocławska: Do 15 sierpnia można zgłaszać kandydatów w konkursie Lodołamacze 2019
poniedziałek, 01 lipiec 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych - już od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze. Trwa kolejna edycja konkursu.
Czytaj całość...
Gliwice.com: Pracodawco! Zostań Lodołamaczem!
środa, 12 czerwiec 2019
Jeszcze przez 2 miesiące firmy wrażliwe społecznie mogą zgłaszać swój udział w 14. edycji ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze 2019” organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj całość...
PulsHR: Nagrodzą firmy wrażliwe społecznie. Organizatorzy Lodołamaczy 2019 czekają na zgłoszenia
środa, 12 czerwiec 2019
Jeszcze przez 2 miesiące firmy wrażliwe społecznie mogą zgłaszać swój udział w 14. edycji ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze 2019” organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Magazyn VIP: Lodołamacze 2019 Pękający lód obojętności
wtorek, 11 czerwiec 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 14 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze. Pod patronatem Magazynu VIP wystartowała XIV edycja Konkursu Lodołamacze 2019.
Czytaj całość...
PracodawcyRP::PĘKAJĄCY LÓD OBOJĘTNOŚCI - WYSTARTOWAŁA XIV EDYCJA KONKURSU LODOŁAMACZE
piątek, 07 czerwiec 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, już od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.
Czytaj całość...
Poradnikzdrowie.pl: XIV edycja Konkursu Lodołamacze 2019 wystartowała - czas zgłaszać kandydatury!
środa, 05 czerwiec 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 14 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.
Czytaj całość...
Niepelnosprawni.pl: Firmy mogą zgłaszać się do konkursu Lodołamacze 2019
poniedziałek, 03 czerwiec 2019
Od 23 maja do 15 sierpnia 2019 r. firmy mogą zgłaszać swój udział w 14. edycji konkursu „Lodołamacze 2019” organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Głos Wielkopolski: startowała XIV edycja Konkursu. Zgłoś się i zostań Lodołamaczem 2019
czwartek, 30 maj 2019

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze.

 


Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Pękające lody obojętności. Wystartowała XIV edycja konkursu Lodołamacze 2019
wtorek, 28 maj 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 14 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze.
Czytaj całość...
Niewidzialni.eu: Lodołamacze 2019
poniedziałek, 27 maj 2019
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, której założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych już od 14 lat przyznaje prestiżowe statuetki dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze!
Czytaj całość...
Polskie Radio PIK: Toruńska fundacja Ducha w gronie laureatów konkursu Lodołamacze 2017
piątek, 29 wrzesień 2017
Konkurs honoruje firmy i organizacje, które zatrudniają osoby niepełnosprawne oraz przełamują stereotypy i uprzedzenia.
Czytaj całość...
Kulturalni.pl: LODOŁAMACZE 2017
piątek, 29 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Pudelek: Uśmiechnięta Agata Duda w bieli przemawia na dobroczynnej gali (ZDJĘCIA)
poniedziałek, 02 październik 2017
Agata Duda po intensywnych podróżach dyplomatycznych, podczas których towarzyszyła swojemu mężowi, znalazła trochę czasu, aby wziąć udział w krajowych wydarzeniach. W środę pierwsza dama zjawiła się na gali finałowej Zostań Lodołamaczem. Odbywający się co roku konkurs zrzesza pracodawców, którzy w swoich firmach zatrudniają osoby niepełnosprawne. Żona prezydenta objęła honorowy patronat nad uroczystością. Zdecydowała się także na przemówienie, w którym podkreśliła, jak ważne jest wzajemnie wspieranie się i szacunek do drugiej osoby.
Czytaj całość...
Super Polska.pl: Gala Finałowa XII edycji Konkursu Lodołamacze 2017
poniedziałek, 02 październik 2017
Umiejętnie i konsekwentnie kruszą Państwo lody obojętności wobec osób z niepełnosprawnościami - mówiła Małżonka Prezydenta RP podczas gali „Lodołamacze" na Zamku Królewskim w Warszawie.
Czytaj całość...
WSpółczesna.pl, Poranny.pl, Wrota Podlasia: Laureaci XII edycji konkursu Lodołamacze 2017
poniedziałek, 02 październik 2017
Wśród laureatów XII edycji konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze 2017", organizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych i Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, znalazły się organizacje i firma z województwa podlaskiego.
Czytaj całość...
Nowy Tydzień.pl: Przełamują bariery
poniedziałek, 02 październik 2017
W Lublinie odbyła się XII gala konkursu Lodołamacze 2017.
Czytaj całość...
Gazeta Pomorska: Wśród laureatów XII edycji Konkursu Lodołamacze 2017 Fundacja z Torunia
poniedziałek, 02 październik 2017
Wśród laureatów konkursu są firmy, instytucje i organizacje, przełamujące stereotypy i uprzedzenia, z całego kraju. I miejsce w kategorii Przyjazna Przestrzeń zdobyła Fundacja z naszego regionu.
Czytaj całość...
NGO.pl: Niepełnosprawność nie przeszkadza w osiąganiu celów
poniedziałek, 02 październik 2017
"Udowodniliście państwo, że niepełnosprawność absolutnie nie przeszkadza w osiąganiu sukcesów tak w życiu społecznym, jak i zawodowym" – powiedziała podczas XII Gali Lodołamacze Agata Kornhauser-Duda Małżonka Prezydenta RP i dodała, że tylko taka postawa powoduje, że "możemy mienić się społeczeństwem prawdziwie nowoczesnym".
Czytaj całość...
Centrumpr.pl, Archnews.pl, News.Kafito.pl: Lodołamacze 2017 Dalej Razem z główną nagrodą!
poniedziałek, 02 październik 2017
Dalej Razem sp. z o.o. z Zielonej Góry zajęła pierwsze miejsce i otrzymała Statuetkę LODOŁAMACZ w kategorii "Otwarty rynek pracy" w ogólnopolskim konkursie Lodołamacze 2017.
Czytaj całość...
W Poznaniu przedstawiciele firm, urzędów i osoby prywatne odebrały dziś statuetki Lodołamacza
poniedziałek, 18 wrzesień 2017
W Poznaniu przedstawiciele firm, urzędów i osoby prywatne, które zatrudniają i wspierają niepełnosprawnych, odebrały dziś statuetki Lodołamacza.
Czytaj całość...
LAUREACI KONKURSU LODOŁAMACZE 2017 woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurs
wtorek, 12 wrzesień 2017

 

 

12 września 2017 r. o godz. 1200

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, ul. Ołowianka 1 w Gdańsku

Czytaj całość...
Dziennik Bałtycki: Lodołamacze 2017: Nagrody dla przedsiębiorców wrażliwych społecznie [ZDJĘCIA]
środa, 13 wrzesień 2017
Lodołamacze, odbywający się co roku od 11 lat konkurs dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie na odbywającej się w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku gali, zgromadził uczestników z wielu miast Polski. Wśród laureatów znalazła się także nasza redakcyjna koleżanka Dorota Abramowicz.
Czytaj całość...
Radio Gdańsk: Kto najbardziej pomaga niepełnosprawnym? Znamy laureatów Lodołamaczy 2017
środa, 13 wrzesień 2017
Integrują osoby niepełnosprawne i przełamują stereotypy związane z ich zatrudnianiem. Za swoje zaangażowanie zostali docenieni. W Filharmonii Bałtyckiej na gali regionalnej przyznano Lodołamacze 2017.
Czytaj całość...
Gość.pl: Lodołamacze rozdane
środa, 13 wrzesień 2017
Już po raz 12. nagrodzono pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
Polskie Radio Gdańsk: Wręczono wyróżnienia Lodołamacze
środa, 13 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Gratulacje Marszałka Województwa Podlaskiego laureatom XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
środa, 13 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Gratulacje Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego laureatom XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017
środa, 13 wrzesień 2017

Czytaj całość...
Fotorelacja z Gali Lodołamacze 2017- Gdańsk
środa, 13 wrzesień 2017
12 września 2017 r. o godz. 1200
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, ul. Ołowianka 1 w Gdańsku
Czytaj całość...
TVP 3 Gdańsk: Gala rozdania nagród "Lodołamacze"
środa, 13 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Metropolia Bydgoska: Bydgoskie muzeum nagrodzone! Za działania z myślą o niepełnosprawnych
piątek, 15 wrzesień 2017
We wtorek w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w XII plebiscycie Pracodawców Wrażliwych Społecznie o tytuł Lodołamacza 2017. Jedno z wyróżnień trafiło do Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy.
Czytaj całość...
LAUREACI ETAPU REGIONALNEGO dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego, śląskiego KONKURSU LODOŁAMACZE
poniedziałek, 11 wrzesień 2017

 

 

11 września 2017 r. o godz. 1300

Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego, ul. Katedralna 9 we Wrocławiu

 


Czytaj całość...
Fotorelacja z Gali Lodołamacze 2017 we Wrocławiu
wtorek, 12 wrzesień 2017

1 września 2017 r. o godz. 1300
Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego, ul. Katedralna 9 we Wrocławiu

 

Czytaj całość...
Radio Wrocław: Znamy laureatów Lodołamaczy 2017
wtorek, 12 wrzesień 2017
Wśród nagrodzonych są przedstawiciele Dolnego Śląska.
Już po raz dwunasty we Wrocławiu zostali wyróżnieni m.in pracownicy oraz firmy i instytucje zatrudniające osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
TVP Wrocław: Goście Rozmowy Faktów - Barbara Pokorny oraz Janusz Cieślak, prezes firmy MetalERG
wtorek, 12 wrzesień 2017
Goście Rozmowy Faktów - Barbara Pokorny, przewodnicząca Rady Krajowej POPON oraz Janusz Cieślak, prezes firmy MetalERG z Oławy – tegoroczny laureat Lodołamacza
Czytaj całość...
Gazeta Wrocławska: Łodołamacze 2017
wtorek, 12 wrzesień 2017
Tegoroczna gala Lodołamacze 2017 odbyła się 11 września o godzinie 13 w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego przy ul. Katedralnej 9 we Wrocławiu.
 
Czytaj całość...
Radio ESKA: Znamy laureatów Lodołamaczy 2017
wtorek, 12 wrzesień 2017
Wśród nagrodzonych są przedstawiciele Dolnego Śląska.
Już po raz dwunasty we Wrocławiu zostali wyróżnieni m.in pracownicy oraz firmy i instytucje zatrudniające osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
Radio Wrocław: Gala konkursu "Lodołamacze"
wtorek, 12 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Radio Ram: Wyróżnienia dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne
wtorek, 12 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Radio Rodzina: Rozdano Lodołamacze 2017
środa, 13 wrzesień 2017
Po raz 12-sty we Wrocławiu odbył się finał regionalnego etapu konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze 2017
Czytaj całość...
Europoseł Marek Plura o Lodołamaczach 2017
środa, 13 wrzesień 2017
Czytaj całość...
Wrocław.pl: Docenieni Lodołamacze z Wrocławia
piątek, 15 wrzesień 2017
Politechnika Wrocławska oraz Bartłomiej Skrzyński - rzecznik miasta Wrocławia do spraw niepełnosprawnych to tegoroczni zdobywcy „Lodołamaczy".
Czytaj całość...
Wrocław.Twoje Miasto: Docenieni Lodołamacze z Wrocławia
piątek, 15 wrzesień 2017
Politechnika Wrocławska oraz Bartłomiej Skrzyński - rzecznik miasta Wrocławia do spraw niepełnosprawnych to tegoroczni zdobywcy „Lodołamaczy".
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Lodołamacze - kolejna edycja konkursu
piątek, 14 lipiec 2017
Rusza nowa edycja konkursu "Lodołamacze".
Czytaj całość...
TVP3 Katowice: Lodołamacze 2017
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Czytaj całość...
TVP3 Katowice: Rusza kampania Lodołamacze
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Zatrudnianie niepełnosprawnych to temat, który nadal pełen jest stereotypów i uprzedzeń. Widać to w liczbach. Spośród blisko dwóch milionów osób z orzeczeniem o niepełnosprawności pracuje raptem 1/4. By to się zmieniło, Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych od lat wyróżnia firmy, które tworzą dla nich odpowiednie warunki pracy.
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Lodołamacze kolejna edycja konkursu
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Rusza nowa edycja konkursu "Lodołamacze".
Czytaj całość...
Polskie Radio Katowice: Konkurs Lodołamacze
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Czytaj całość...
Dziennik Zachodni: Lodołamacze 2017
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Trwa 12, edycja konkursu Lodołamacze. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia.
Czytaj całość...
Dziennik Zachodni: Nowa edycja konkursu Lodołamacze 2017 rozpoczęta
poniedziałek, 17 lipiec 2017
Trwa 12. edycja konkursu Lodołamacze. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia. W tym roku nagrody będą przyznawane w ośmiu kategoriach, w tym trzech nowych: Przyjazna Przestrzeń, Dziennikarz bez Barier oraz Zdrowa Firma.
Czytaj całość...
Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik: LODOŁAMACZE 12. edycja
wtorek, 11 lipiec 2017
W siedzibie Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Krakowie odbyła inauguracja 12. edycji konkursu LODOŁAMACZE. W konferencji otwierającej konkurs udziął wziął Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik.
Czytaj całość...
Barbara Pokorny gościem programu Echo24
wtorek, 11 lipiec 2017
Czytaj całość...
Niepełnosprawni.pl: Trzy nowe kategorie w konkursie Lodołamacze
wtorek, 11 lipiec 2017
Trzy nowe kategorie wprowadzono w tym roku do 12. edycji konkursu „Lodołamacze”: przyjazna przestrzeń, zdrowa firma i dziennikarz bez barier – poinformowano w Krakowie podczas regionalnej inauguracji konkursu.
Czytaj całość...
PFRON: Nowa odsłona konkursu Lodołamacze
poniedziałek, 10 lipiec 2017
7 lipca 2017 r. z inicjatywy Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych przy współpracy z Małopolskim Oddziałem PFRON, odbyła się konferencja prasowa pn. „Lodołamacze 2017 – nowa odsłona”.
Czytaj całość...
Wyborcza.pl: Lodołamacze - wyróżnienie dla pracodawców przełamujących bariery
poniedziałek, 10 lipiec 2017
"Zatrudnianie osób niepełnosprawnych jest trendy"- to motto XII edycji konkursu Lodołamacze. Promuje on pracodawców, wyróżniających się wrażliwością społeczną i przyjmujących do pracy osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
TVP Kraków: Kolejna edycja konkursu pod tytułem "Lodołamacze"
poniedziałek, 10 lipiec 2017
Czytaj całość...
TVP Kraków: Trzy nowe kategorie w konkursie "Lodołamacze"
poniedziałek, 10 lipiec 2017
Trzy nowe kategorie wprowadzono w tym roku do 12. edycji konkursu "Lodołamacze": przyjazna przestrzeń, zdrowa firma i dziennikarz bez barier - poinformowano w piątek w Krakowie podczas regionalnej inauguracji konkursu.
Czytaj całość...
Wiadomości24.pl: Konkurs LODOŁAMACZE 2017
poniedziałek, 10 lipiec 2017
W siedzibie Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Krakowie odbyła inauguracja 12. edycji konkursu LODOŁAMACZE.
Czytaj całość...
Nasze Sprawy: Lodołamacze ruszają w nowej odsłonie XII edycja na start!
wtorek, 04 lipiec 2017
11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów „Lodołamacza" i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników konkursu. To bilans ostatnich 11 lat funkcjonowania konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze". W jego rozwój od lat zaangażowanych jest wiele osób, które łączy wspólny cel- przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością.
Czytaj całość...
Netka.Gda: Zaczęła się XII edycja konkursu LODOŁAMACZE
wtorek, 04 lipiec 2017
W połowie maja zaczęło się przyjmowanie zgłoszeń, firm, instytucji, osób, organizacji do tegorocznej, dwunastej już edycji konkursu: LODOŁAMACZE – dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie. Przykładem godnym naśladowania może być współpraca, jaką na rzecz osób z niepełnosprawnościami rozpoczęły ZUS i PFRON.
Czytaj całość...
Wieczór RDC: Konkurs Lodołamacze
piątek, 30 czerwiec 2017
Gościem „Wieczoru RDC” była Monika Tykarska – prezes Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych oraz organizatorka Konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
VIP: Lodołamacze 2017 nowa formuła, wartości bez zmian
czwartek, 29 czerwiec 2017
Przed nami XII edycji konkursu Lodołamacze. W porównaniu z dotychczasowymi odsłonami nieco się ona zmieniła – zyskała nową strukturę i nowe zasady. Niezmienne pozostało to, że laureatami konkursu są ludzie, firmy i instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Głos Wielkopolski:Konkurs Lodołamacze w tym roku nie tylko dla pracodawców
poniedziałek, 19 czerwiec 2017
Konkurs od lat angażuje wiele osób, które łączy wspólny cel - przełamywanie stereotypów związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Wolters Kluwer: Szef PIP spotkał się z pracodawcami niepełnosprawnych
poniedziałek, 12 czerwiec 2017
7 czerwca 2017 r. Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć gościł Jana Zająca oraz Monikę Bugajewską-Tykarską – prezesa i wiceprezesa Zarządu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Rozmawiano o problemach związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
TVP Katowice: LODOŁAMACZE 2017
poniedziałek, 12 czerwiec 2017
Konkurs rozpoczyna się 15 maja 2017 r.
Czytaj całość...
Netka.gda.pl: Ruszył konkurs LODOŁAMACZE dla osób zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami
wtorek, 06 czerwiec 2017
W połowie maja zaczęło się przyjmowanie zgłoszeń, firm, instytucji, osób, organizacji do tegorocznej, dwunastej już edycji konkursu: LODOŁAMACZE – dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie. Przykładem godnym naśladowania może być współpraca, jaką na rzecz osób z niepełnosprawnościami rozpoczęły ZUS i PFRON.
Czytaj całość...
Nasze sprawy: Lodołamacze ruszają w nowej odsłonie XII edycja na start!
wtorek, 06 czerwiec 2017
11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów „Lodołamacza" i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników konkursu. To bilans ostatnich 11 lat funkcjonowania konkursu dla pracodawców wrażliwych społecznie „Lodołamacze". W jego rozwój od lat zaangażowanych jest wiele osób, które łączy wspólny cel- przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością.
Czytaj całość...
Niepełnosprawni.pl: Zobacz, zgłoś się, wygraj! Nowe kategorie w konkursie Lodołamaczy
środa, 07 czerwiec 2017
11 edycji, ponad 550 przyznanych tytułów „ Lodołamacza” i wręczonych statuetek, ponad 3900 uczestników Konkursu. To bilans ostatnich 11 lat funkcjonowania konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie „Lodołamacze”. W jego rozwój od lat zaangażowanych jest wiele osób, które łączy wspólny cel – przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością.
Czytaj całość...
Polskie Radio: Lodołamacze 2017 Konkurs dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie
środa, 07 czerwiec 2017
Lodołamacze to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Podkarpacko-Lubelska Regionalna Gala Xi Edycji Konkursu Lodołamacze 2016
czwartek, 13 październik 2016
W ostatnim czasie, mieliśmy zaszczyt brać udział w Podkarpacko-Lubelskiej Regionalnej Galii XI Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2016. Podczas Gali doceniono ludzi, firmy czy instytucje w kategoriach takich jak Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek czy Instytucja. Serdecznie gratulujemy laureatom!
Czytaj całość...
Lca.pl: TPD odebrało medal za Lodołamacze 2016
środa, 05 październik 2016
Kazimierz Pleśniak, prezes legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci odebrał na Zamku Królewskim brązowy medal „Lodołamaczy 2016”.
Czytaj całość...
Dziennik Gazeta Prawna: Firmy z niepełnosprawnymi pracownikami nagrodzone
poniedziałek, 03 październik 2016
435 pracodawców wzięło udział w 11 edycji Lodołamaczy, konkursu, którego celem jest honorowanie przedsiębiorstw i instytucji zatrudniających niepełnosprawnych pracowników. Podobnie jak w poprzednich latach patronat nad tym wydarzeniem objął DGP.
Czytaj całość...
Pelion Lodołamaczem 2016 w ogólnopolskiej edycji konkursu
poniedziałek, 03 październik 2016
Pelion, firma zajmująca się dystrybucją farmaceutyków, została wyróżniona w ogólnopolskiej XI edycji konkursu Lodołamacze 2016. Kapituła przyznała spółce drugie miejsce i srebrny medal w kategorii - Rynek otwarty.
Czytaj całość...
Pelion wyróżniony za działania na rzecz niepełnosprawnych
poniedziałek, 03 październik 2016
Firma Pelion została wyróżniona w ogólnopolskiej XI edycji konkursu Lodołamacze 2016. Kapituła przyznała spółce drugie miejsce i srebrny medal w kategorii Rynek otwarty.
Czytaj całość...
Koniński urząd miejski, AGH i Martyna Wojciechowska laureatami "Lodołamaczy"
poniedziałek, 03 październik 2016
Koniński urząd miejski, AGH i Martyna Wojciechowska znaleźli się wśród laureatów XI edycji konkursu "Lodołamacze". Uhonorowano też firmy i instytucje, które przełamują uprzedzenia związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
Ogólnopolski Lodołamacz za przełamywanie barier
poniedziałek, 03 październik 2016
Miło nam poinformować, że kapituła ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze 2016” przyznała Akademii Górniczo-Hutniczej srebrny medal w kategorii instytucje.
Czytaj całość...
JastrząbPost: Gala Lodołamacze 2016
piątek, 30 wrzesień 2016
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Lodołamacze 2016.
Czytaj całość...
Pudelek: Uśmiechnięta Agata Duda na Zamku Królewskim
piątek, 30 wrzesień 2016
Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda pojawiła się na finale organizowanego pod jej patronatem plebiscytu Lodołamacze. W trakcie ceremonii, która odbyła się na Zamku Królewskim przyznawano statuetki ludziom, firmom i instytucjom, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Kobieta.wp: Agata Duda jak Carla Bruni. Pierwsza dama na finałowej gali Lodołamacze 2016
piątek, 30 wrzesień 2016
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się finałowa gala XI edycji konkursu Lodołamacze. Wydarzenie było objęte honorowym patronatem małżonki polskiego prezydenta, Agaty Kornhauser-Dudy. Zobaczcie, jak zaprezentowała się podczas uroczystości wręczenia nagród.
Czytaj całość...
Mazowiecki Urząd Wojewódzki: Lodołamacze 2016
piątek, 30 wrzesień 2016
Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz wziął udział w Gali Finałowej XI edycji plebiscytu Lodołamacze. W konkursie nagradzani są przedsiębiorcy za przełamywanie stereotypów oraz dawanie szans i możliwości zawodowych osobom niepełnosprawnym. Wśród laureatów tegorocznej edycji znaleźli się koniński urząd miejski oraz Akademia Górniczo-Hutnicza.

Czytaj całość...
Wolters Kluwer: Ogłoszono laureatów "Lodołamaczy"
piątek, 30 wrzesień 2016
Koniński urząd miejski, AGH i Martyna Wojciechowska znaleźli się wśród laureatów XI edycji konkursu "Lodołamacze". Uhonorowano też firmy i instytucje, które przełamują uprzedzenia związane z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
Portal Samorządowy: Koniński magistrat wśród laureatów "Lodołamaczy"
piątek, 30 wrzesień 2016
Uroczystą galę konkursu, pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy, zorganizowano na Zamku Królewskim w Warszawie. Statuetki przyznawano w trzech kategoriach: dla zakładów pracy chronionej, firm działających na otwartym rynku pracy oraz dla instytucji. W każdej były honorowane trzy miejsca.
Czytaj całość...
Prezydent.pl: Agata Kornhauser-Duda: W otwartym społeczeństwie nikt nie powinien być wykluczany
piątek, 30 wrzesień 2016

Tylko wtedy będziemy mogli uznać, że jesteśmy społeczeństwem otwartym i nowoczesnym, gdy żadna osoba, którą dotknęły trudności losowe, nie będzie wykluczana i marginalizowana - mówiła w czwartek podczas Gali "Lodołamacze" Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.


Czytaj całość...
Polskie Radio: Agata Kornhauser-Duda: w otwartym społeczeństwie nikt nie powinien być wykluczany
piątek, 30 wrzesień 2016
Tylko wtedy będziemy mogli uznać, że jesteśmy społeczeństwem otwartym i nowoczesnym, gdy żadna osoba, którą dotknęły trudności losowe, nie będzie wykluczana i marginalizowana - mówiła w czwartek podczas Gali "Lodołamaczy" małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.
Czytaj całość...
RMF 24: Pierwsza Dama stanowczo: Tylko wtedy będziemy mogli powiedzieć, że jesteśmy nowocześni
piątek, 30 wrzesień 2016
Tylko wtedy będziemy mogli uznać, że jesteśmy społeczeństwem otwartym i nowoczesnym, gdy żadna osoba, którą dotknęły trudności losowe, nie będzie wykluczana i marginalizowana - mówiła podczas Gali "Lodołamaczy" małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.
Czytaj całość...
Polskie Radio: Super Lodołamacz 2016 dla paraolompijczyków
piątek, 30 wrzesień 2016
Polski Komitet Paraolimpijski nagrodzony Super Lodołamaczem 2016 za "kształtowanie poprzez sport siły do zmagania się z przeciwnościami losu".
Czytaj całość...
Wiadomości.com: Polski Komitet Paraolimpijski nagrodzony Super Lodołamaczem 2016
piątek, 30 wrzesień 2016
Polski Komitet Paraolimpijski nagrodzony Super Lodołamaczem 2016 za “kształtowanie poprzez sport siły do zmagania się z przeciwnościami losu”.
Czytaj całość...
Radio Maryja: Zakończyła się Gala Finałowa konkursu Lodołamacze
piątek, 30 wrzesień 2016
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Finałowa konkursu Lodołamacze. To już 11. edycja rozdania nagród dla firm oraz instytucji wspomagających aktywizację zawodową oraz społeczną osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
TVP INFO: Przełamują bariery w świecie niepełnosprawnych. Lodołamacze rozdane
piątek, 30 wrzesień 2016
Koniński urząd miejski i Akademia Górniczo-Hutnicza znaleźli się wśród laureatów XI edycji konkursu „Lodołamacze”. Uhonorowano też firmy i instytucje, które przełamują uprzedzenia związane z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
Gazeta Prawna: Agata Kornhauser-Duda: W otwartym społeczeństwie nikt nie powinien być wykluczany
piątek, 30 wrzesień 2016
Tylko wtedy będziemy mogli uznać, że jesteśmy społeczeństwem otwartym i nowoczesnym, gdy żadna osoba, którą dotknęły trudności losowe, nie będzie wykluczana i marginalizowana - mówiła w czwartek podczas Gali "Lodołamaczy" małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.
Czytaj całość...
Radio Koszalin: Komitet Paraolimpijski - Super Lodołamaczem
piątek, 30 wrzesień 2016
Lodołamacze 2016 rozdane. Polski Komitet Paraolimpijski otrzymał najważniejsze wyróżnienie - Super Lodołamacza. W konkursie wyróżniani są ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych.
Czytaj całość...
PRESS.WARSZAWA: Gala Finałowa XI edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze
piątek, 30 wrzesień 2016
29 września 2016 r.w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, odbyła się Gala Finałowa XI edycji Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze 2016.
Czytaj całość...
TVP INFO: Lodołamacze - znamy tegorocznych laureatów
piątek, 30 wrzesień 2016
Czytaj całość...
RPO: Rzecznik na gali finałowej konkursu Lodołamacze 2016
poniedziałek, 26 wrzesień 2016
Na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się ogólnopolska gala finałowa XI edycji konkursu Lodołamacze. W uroczystości weźmie udział rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar.

Czytaj całość...
Radio Ziemi Wieluńskiej: ''Lodołamacz'' znów w rękach wieruszowskiej instytucji
czwartek, 22 wrzesień 2016
Lodołamacze 2016 - to konkurs, w którym nagradzane są osoby prywatne i przedsiębiorcy angażujący się w rozwiązywanie problemów osób z niepełnosprawnościami.
Czytaj całość...
Urząd Transportu Kolejowego wśród Lodołamaczy 2016
czwartek, 22 wrzesień 2016
Urząd Transportu Kolejowego został uhonorowany pierwszym miejscem w Konkursie LODOŁAMACZE 2016 w kategorii Instytucja. Nagroda została przyznana za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.
Czytaj całość...