Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
SponsorzyLaureaci etapu regionalnego na Pomorzu
W dniu wczorajszym w Sali Obrad rady Miasta w Nowym Ratuszu Gdańskim odbyła się gala kończąca regionalny etap Konkursu Lodołamacze 2011. Gratulujemy laureatom Konkursu. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych.
Czytaj całość...
Kujawsko-pomorskie ma już Lodołamaczy 2011
Rozstrzygnięto Konkurs Lodołamacze 2011 w kujawsko-pomorskim, w którym wzięły udział firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia. Najlepszym wręczono statuetki w poniedziałek w Galerii Miejskiej BWA w Bydgoszczy.
Czytaj całość...
Małopolska ma Lodołamaczy 2011
Firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia wzięły udział w Konkursie Lodołamacze 2011. Statuetki dla przełamujących „lody obojętności” zostały wręczone w czwartek w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.
Czytaj całość...
Znamy już przełamujących lody obojętności na Dolnym Śląsku. Regionalne Lodołamacze 2011 rozdano
Firmy z rynku chronionego oraz otwartego, instytucje, fundacje i stowarzyszenia wzięły udział w Konkursie Lodołamacze 2011. Najlepszym wręczono statuetki w czwartek w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego.
Czytaj całość...
Wiemy już kto został Lodołamaczem - etap podkarpacko-lubelski
12 września w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się Gala podsumowująca podkarpacko-lubelski etap Konkursu „Lodołamacze 2011”. Wiemy już kto zdobył tytuł pracodawcy wrażliwego społecznie.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 91 92 93 94 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 931 - 938 z 938