Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni


Radio Rodzina o pracodawcach, którzy zdobyli statuetki w regionie dolnośląsko-opolskim
W dniu dzisiejszym w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu wręczono statuetki dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
Nowa Trybuna Opolska: Jarosław Duszak i Polski Związek Głuchych w Opolu nagrodzeni w konkursie Lodoł
Jarosław Duszak jest tłumaczem języka migowego, nauczycielem akademickim, współtwórcą publikacji i wydawnictw multimedialnych dotyczących języka migowego. A przede wszystkim jest społecznikiem o wielkim sercu.
Czytaj całość...
Lodołamacze z ELVITY
Około 400 pracodawców z całej Polski, w tym 45 z terenu województwa śląskiego wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu „Lodołamacze”. W konkursie wyróżniane są firmy, organizacje i instytucje wrażliwe społecznie, które tworzą warunki do zatrudnienia i zatrudniają osoby niepełnosprawne.
Czytaj całość...
Dolnośląsko-opolscy Laureaci Konkursu Lodołamacze 2014
W dniu dzisiejszym w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu wręczono statuetki dla pracodawców, którzy zatrudniają osoby niepełnosprawne. W Konkursie Lodołamacze 2014 wyróżniony pracodawców z regionu dolnośląskiego i opolskiego. Firmy nagrodzono za łamanie stereotypów i otwarcie na problemy osób z niepełnosprawnością w trzech kategoriach: Zatrudnienie Chronione, Otwarty Rynek Pracy oraz Instytucja.
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 621 - 630 z 805