Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2009 arrow Zwycięzcy Regionalni

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy










Ogólnopolscy Patroni Medialni














Zwycięzcy regionalni
Oddział Kujawsko - Pomorski

Kategoria Zakład Pracy Chronionej
I miejsce, statuetkę i tytuł lodołamacza - firma Gaja Sp z o.o. z Grudziądza
II miejsce i srebrny medal - Hotel City Sp. z o.o.
III miejsce i brązowy medal - Przedsiębiorstwo Przemysłu Betonów Prefabet - Białe Błota S.A.

Kategoria Otwarty Rynek
I miejsce, statuetkę i tytuł lodołamacza - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Wita” z Włocławka
II miejsce i srebrny medal - Sanatorium Uzdrowiskowe „Metalowiec 70” z Inowrocławia
III miejsce i brązowy medal - Przychodnia Przyjazna Sp. z o.o. z Bydgoszczy

Kategoria Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce, statuetkę i tytuł lodołamacza - Gmina Miejska z Wąbrzeźna .
II miejsce i brązowy medal - Urząd Miasta Bydgoszczy
III miejsce i srebrny medal - Straż Miejska w Bydgoszczy

Kategoria Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce, statuetkę i tytuł lodołamacza - Pan Ryszard Marek Czukiewski
II miejsce i srebrny medal -  Pan Michał Świerczyński
Trzecie miejsce i brązowy medal -  Pani Barbara Czwiklińska

Lodołamacz Specjalny
Marta Kowaliszyn

Superlodołamacz
Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych “Triumf - Start Bydgoszcz”

Oddział Pomorski

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Madex Sp. z o.o.
II miejsce i srebrny medal - Jantar Sp. z o.o.
III miejsce i brązowy medal - Eurowent

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NOWEL
II miejsce i srebrny medal - PSS Społem
III miejsce i brązowy medal - NZOZ Zakład Rehabilitacji

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Biuro Integracji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku
II miejsce i srebrny medal - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gdańsku

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna

I miejsce i statuetka Lodołamacza - Pan Tadeusz Wilczewski – Prezes Spółdzielni Inwalidów „RÓWNOŚĆ” z Czerska
II miejsce i srebrny medal - Pan Stefan Przytarski – Prezes Spółdzielni Inwalidów im. Derdowskiego

Superlodołamacz
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośle-dzeniem Umysłowym – Koło w Gdańsku

Lodołamacz Specjalny
Pani Anna Serocka – Założyciel Zakładu Aktywności Zawodowej w Sztumie

Oddział Śląski

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza Centrum Kongresów i Rekreacji „Orle Gniazdo” Szczyrk
II miejsce i srebrny medal - PW Maxtop S.J.
III miejsce i brązowy medal - Anro Firma Poligraficzno - Handlowa

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - 4everNET
II miejsce i srebrny medal – Biuro Land Sp. z o.o.
III miejsce i brązowy medal – Vox Net S.A.

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Urząd Miasta Ruda Śląska
II miejsce i srebrny medal - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemianowice Śląskie
III miejsce i brązowy medal - PUP  w Mikołowie

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza – Pan Sebastian Paszek, Watt
II miejsce i srebrny medal - Damian Stefański
III miejsce i brązowy medal - Monika Osajda

Lodołamacz Specjalny
Książnica Beskidzka

Superlodołamacz
Andrzej Bogdanowicz

Województwo Świętokszyskie

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza- Między-wojewódzka Handlowa Spółka Inwalidów w Kielcach
II miejsce i srebrny medal - Infomax S.C.
III miejsce i brązowy medal - P.P.H.U Subor Staszów

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - P...H.T. Supon

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - PCPR w Busku Zdroju
II miejsce i srebrny medal - Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach
III miejsce i brązowy medal - Centrum Pomocy Rodzinie w Jędrzejowie

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Pan Jarosław Cymbalak
II miejsce i srebrny medal - Pan Henryk Wojciechowski
III miejsce i brązowy medal - Pani Anna Wicha

Superlodołamacz
Caritas Diecezji Kieleckiej

Lodołamacz Specjalny
Ksiądz Czesław Wala

Oddział Małopolski

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Fabryka Mebli Ryś
II miejsce i srebrny medal - Bocheńska Spółdzielnia Inwalidów w Proszówkach
III miejsce i brązowy medal - LEK PHARMACEUTICAL FA. LANGSTEINER

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Fundacja Świętego Benedykta w Krakowie
II miejsce i srebrny medal - „Jawor” Usługi Remontowo- Budowlane w Brzesku
III miejsce i brązowy medal - Laboratorium COGITO Sp. z o.o. – Firma Społeczna Catering Cogito

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu ‘’Krzeszowice” SP ZOZ
II miejsce i srebrny medal - Urząd Gminy w Mogilanach
III miejsce i brązowy medal - Fundacja Sztuki Osób Niepełnosprawnych w Krakowie

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Wacław Jawor

Superlodołamacz
Wojciech Waglewski wraz z zespołem Voo Voo

Lodołamacz Specjalny
Zbigniew Wojas

Oddział Łódzki

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Spółdzielnia Inwalidów „ZGODA” w Konstantynowie Łódzkim
II miejsce i srebrny medal - PPH „STOPTEX” w Krzyżanowie
III miejsce i brązowy medal - PPHU MARTEL Dorota Grela w Sieradzu

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa WISLA z Puław

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Łódzki Dom Kultury
II miejsce i srebrny medal - Zarząd Dróg i Zieleni Miejskiej w Pabianicach
III miejsce i brązowy medal - Łódzki Urząd Wojewódzki

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Pan Remigiusz Pawlak
II miejsce i srebrny medal - Pan Ryszard Szymanowski
III miejsce i brązowy medal - Pani Monika Osajda

Superlodołamacz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe „ROSE-WIN” Sp. z o.o.

Lodołamacz Specjalny
Pan Marek Śpiewankiewicz

Oddział Wielkopolski

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - USI Spółdzielnia Wielobranżowa
II miejsce i srebrny medal - Zakład Aktywności Zawodowej w Słupcy
III miejsce i brązowy medal - Piecobiogaz S.A.

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza Rosmosis - Wawrzyniak Sp. z o.o.

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Stowarzyszenie Na Tak
II miejsce i srebrny medal - Urząd Miejski w Kaliszu
III miejsce i brązowy medal - PUP  w Ostrzeszowie

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza – Pani Justyna Łyczykowska, Usługi Porządkowe Sprawnych Inaczej

Superlodołamacz
Urząd Miasta Poznania

Lodołamacz Specjalny
Zuzanna Czworowska i Katarzyna Błażejewska

Oddział Podkarpacki

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Spółdzielnia Inwalidów im. Jana Kilińskiego w Dynowie
II miejsce i srebrny medal - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Karabela” sp. z o. o. w Tarnobrzegu
III miejsce i brązowy medal - Zakład Aktywności Zawodowej – Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - NZOZ „RUDEK” Gabinet Rehabilitacji Medycznej w Rzeszowie
II miejsce i srebrny medal - ZAPEL SERVICE sp. z o.o. w Boguchwale
III miejsce i brązowy medal - Polskie Zakłady Lotnicze sp. z o. o. w Mielcu

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie
II miejsce i srebrny medal - Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miejscu Piastowym
III miejsce i brązowy medal - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna

I miejsce i statuetka Lodołamacza - Wiesław Chorzępa
II miejsce i srebrny medal - Stanisław Leniar
III miejsce i brązowy medal - Wojciech Hetman

Superlodołamacz
Ośrodek Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny - Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach

Lodołamacz Specjalny
Joanna Szadkowska

Oddział Mazowiecki

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn
II miejsce i srebrny medal - Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „Jedność”
III miejsce i brązowy medal - Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko S.A.

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Harper Hygenics
II miejsce i srebrny medal - Carrefour Polska
III miejsce i brązowy medal - Związek Międzygminny Wodociągów i Kanalizacji Wiejskich w Węgrowie

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Caritas Diecezji Siedleckiej,

Przedsiębiorca Osoba Niepełnosprawna
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Pani Agnieszka Dębińska .
II miejsce i srebrny medal - Pan Marek Olszewski
III miejsce i brązowy medal - Pani Elżbieta Indyka

Superlodołamacz
Pan Marek Kalbarczyk - Altix

Lodołamacz Specjalny
Pan Ireneusz Wielimborek

Oddział Dolnośląski

Zakład Pracy Chronionej
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Impel Security Polska Sp. z o.o.
II miejsce i srebrny medal – Konsalnet - Inowopol
III miejsce i brązowy medal - Jednostka Innowacyjno - wdrożeniowa JUMPE Jędryczek oraz Brzeskie Centrum Handlowe MARKO ZPCHR Scelina Marek i Spółka

Otwarty Rynek Pracy
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Przedsiębiorstwo Gastronomiczno Handlowe „GASTROPOL” Sp. z o.o.
II miejsce i srebrny medal - Piekarnia Stanisław Kibało
III miejsce i brązowy medal - Zakłady Metalowe „ ŁADZIŃSKI” z Jeleniej Góry

Pracodawca Nieprzedsiębiorca
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych
II miejsce i srebrny medal - PUP w Jeleniej Górze
III miejsce i brązowy medal - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Przedsiębiorca Osoba Przedsiębiorstwo
I miejsce i statuetka Lodołamacza - Henryk Marciniak – właściciel firmy : Centrum Narzędziowe „ELEKTROMET” H.M. Marciniak z Legnicy
II miejsce i srebrny medal - Kazimierz Wilk prowadzący Firmę :Zarządzanie Nieruchomościami
III miejsce i brązowy medal - Andrzej Kasprzak właściciel firmy Biuro Ochrony  "RANGER”
 
Superlodołamacz
Panu Bolesławowi Zajiczkowi

Lodołamacz Specjalny
Pan Kazimierz Pleśniak – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy