Start

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Nasze Miasto - Koszalin: Nagroda dla Festiwalu Integracja Ty I Ja
Koszaliński Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja otrzymał kolejną ważną nagrodę. Tym razem trafił do niego Lodołamacz 2018.

 


Podczas gali rozdania nagród „Lodołamacz 2018", która odbyła się 27 września w Pałacu Królewskim w Warszawie, Festiwal otrzymał wyróżnienie w kategorii Superlodołamacz! Nagrodę odebrała dyrektorka wydarzenia Barbara Jaroszyk.


Organizatorem konkursu „Lodołamacze" jest Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych założona przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Celem konkursu jest wyróżnianie tych wszystkich, którzy przełamuj ą uprzedzenia, nie ustają w dążeniach do wyrównywania szans osób niepełnosprawnych, umożliwiają im dostęp do edukacji, pracy, aktywności społecznej. W tym roku już po raz trzynasty uhonorowano najlepszych, najbardziej zdeterminowanych i zaangażowanych.


Wśród laureatów tegorocznej edycji znalazły się firmy z całego kraju. W tym zacnym gronie również Europejski Festiwal Filmowy „Integracja Ty i Ja". W kategorii „Superlodołamacz" wydarzenie otrzymało wyróżnienie! Laureatem została Agencja Modelek Butterfly.


- Sukces Festiwalu zawdzięczamy szerokiemu gronu osób i instytucji, grantodawcom i sponsorom, którzy poprzez swoje wsparcie umożliwiają jego rozwój. Składam serdeczne podziękowania za wspólne realizowanie idei Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja. Nagrodę dedykuj ę organizatorom Małych Festiwali, współpracującym z nami kinom studyjnym i lokalnym w 50 miejscowościach naszego kraju. Kochani, to nasza wspólna nagroda. Organizatorom i Kapitule Konkursu dziękujemy za wyróżnienie." - powiedziała dyrektorka Festiwalu Integracja Ty i Ja Barbara Jaroszyk.


Uroczystość w Pałacu Królewskim prowadził Krzysztof Ibisz. Gali towarzyszyła również część artystyczna.


Źródło: Nasze Miasto – Koszalin