Startarrow Poprzednie edycje arrow Lodołamacze 2017 arrow ESKA Łódź: Rusza 13. edycja Konkursu Pracodawców Wrażliwych Społecznie "Lodołamacze"

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
ESKA Łódź: Rusza 13. edycja Konkursu Pracodawców Wrażliwych Społecznie "Lodołamacze"
Po raz 13. wypływają na wody, aby kruszyć i przełamywać lód obojętności wobec niepełnosprawnych. Rusza kolejna edycja Konkursu Pracodawców Wrażliwych Społecznie "Lodołamacze". Docenieni zostaną m.in. ci, którzy zatrudniają osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami.

 

Łamią stereotypy i uprzedzenia oraz bariery dotyczące osób z niepełnosprawnością. Przed nami 13. edycja Konkursu Pracodawców Wrażliwych Społecznie "Lodołamacze". Do konkursu można zgłaszać firmy, które zatrudniają niepełnosprawnych i działają na ich rzecz, a także instytucje i przestrzenie przystosowane dla wszystkich - niezależnie od stopnia sprawności. Warto wykazywać się na tym polu. - Coraz więcej osób niepełnosprawnych to osoby bardzo dobrze wykształcone, posiadające dyplomy, nie tylko polskich, ale i zagranicznych szkół. Zatrudniani są nie tylko w usługach, ale też w produkcji i produkcji wysokospecjalistycznej, doskonali programiści zatrudniani są w branży IT - mówi Krzysztof Kosiński z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.


Tych, którzy już są lodołamaczami można zgłaszać przez stronę internetową konkursu www.lodolamacze.info.pl.


Dodajmy, że w zeszłorocznej edycji konkursu doceniona została łódzka EC1.


Więcej o Lodołamaczach w materiale, posłuchajcie:


Posłuchaj


Autor: Patrycja Szytner

Źródło: lodz.eska.pl