Startarrow Etap centralny arrow Aktualności

Wersja dla osób niedowidzących


Patronat honorowy
Małżonki Prezydenta RP
Pani Agaty Kornhauser-Dudy


Ogólnopolscy Patroni Medialni
Nasze Sprawy: Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną
wtorek, 01 październik 2019
Nagroda Lodołamaczy wyznacza nowe kierunki rozwoju i nowy styl pracy, uwzględniający wrażliwość społeczną i otwarcie na tych, którzy oczekują pomocy – podkreślił 26 września premier Mateusz Morawiecki, w liście do uczestników gali finałowej konkursu Lodołamacze.
Czytaj całość...
PFRON: Lodołamacze 2019 przyznane. Prezes Marlena Maląg wręczyła nagrody
wtorek, 01 październik 2019
Nagrody w kategorii Zatrudnienie chronione wręczyła podczas czwartkowej gali XIV Kampanii Społecznej Lodołamacze prezes Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Marlena Maląg. Z kolei zastępca prezesa PFRON ds. finansowych Tomasz Maruszewski przekazał nagrody w kategorii Otwarty rynek.
Czytaj całość...
TVP3 Rzeszów: Finał ogólnopolskiego konkursu "Lodołamacze"
wtorek, 01 październik 2019
Zakład Aktywności Zawodowej w Woli Żyrakowskiej został nagrodzony w finale ogólnopolskiego konkursu Lodołamacze 2019. Placówka stworzona przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy zajęła trzecie miejsce w kategorii zatrudnienie chronione. Konkurs organizowany jest pod patronatem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser - Dudy. Nagrody w ośmiu kategoriach wręczono na Zamku Królewskim w Warszawie.
Czytaj całość...
Marlena Szpak: Wspólnie z bratem mieliśmy zaszczyt wystąpić i muzycznie otulić" Final XIV Konkursu
wtorek, 01 październik 2019
Wspólnie z bratem mieliśmy zaszczyt wystąpić i muzycznie “otulić" Final XIV Konkursu "Lodołamacze" podczas Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, 26 września.
Czytaj całość...
Maria Sadowska na uroczystej Gali Lodołamacze 2019
wtorek, 01 październik 2019
Od dziecka marzyłam żeby zagrać na tej pięknej sali balowej Warszawskiego Zamku Królewskiego. Dziś się udało w ramach rozdania nagród „Lodołamacze „ . Marzenia się spełniają ....
Czytaj całość...
Plejada.pl: Dawno niewidziana Maria Sadowska na uroczystej Gali. Uwagę przykuł też Michał Szpak
wtorek, 01 październik 2019
Maria Sadowska pojawiła się niedawno na gali konkursu "Lodołamacze 2019". Gwiazda przez kilka tygodni nie pokazywała się publicznie. Wygląda na to, że teraz nadrabia zaległości. Oprócz piosenkarki na wydarzenie przybyło też kilku innych celebrytów.
Czytaj całość...
Infor.pl: Konkurs "Lodołamacze 2019" rozstrzygnięty!
wtorek, 01 październik 2019
Konkurs "Lodołamacze 2019" został rozstrzygnięty! Gala finałowa odbyła się dnia 26 września 2019 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Konkurs patronatem honorowym objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.
Czytaj całość...
Rzeczpospolita: Nagrody dla odpowiedzialnych pracodawców z sercem
wtorek, 01 październik 2019
Laureaci konkursu „Lodołamacze" kruszą barierę negatywnych stereotypów, które utrudniają osobom z niepełnosprawnością udział w życiu społecznym i zawodowym.
Czytaj całość...
ZUS: Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
W czwartek, 26 września br. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala XIV Edycji konkursu "Lodołamacze 2019" pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy.
Czytaj całość...
List Pierwszej Damy z okazji Gali Lodołamacze 2019
piątek, 27 wrzesień 2019
Do Uczestników Gali
XIV Ogólnopolskiego Konkursu
dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie
Lodołamacze 2019
Czytaj całość...
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>